Kontakt

Några av oss som jobbar på Claessonkök

Kjell Claesson

Tel: 0226-618 23
kjell@claessonkok.se

Roger Eriksson

Marknad / Köksdesigner

Tel: 0226-618 27
Mobil: 073-03 03 204
roger@claessonkok.se

Leo Holmgren

Order / Produktionsberedare

Tel: 0226-618 26
leo@claessonkok.se

Yvette Johnsson

Köksdesigner, butiken i Krylbo

Tel: 0226-618 24
yvette@claessonkok.se

Andreas Wallin

andreas@claessonkok.se

Erica Andersson

Ekonomi & administration
erica@claessonkok.se


Fakturaadress
invoice@claessonkok.se

Ni når oss också på

Krylbo

Utställning & besöksinformation

Måndag-fredag: 10.00–17.00
Lunchstängt måndag-fredag: 12:00–13:00
Lördagar: Endast tidsbokning

Besöksadress: Fabriksgatan 2, 775 54 Krylbo
Tel: 0226-618 20